Näitused ja üritused

SUVEÜRITUSED PAIDE VALLIMÄEL

30/07 Vana Baskini Teatri etendus "Armastus mälukaotuseni" Paide vallimäel 

Vana Baskini Teatri etendus "Armastus mälukaotuseni" Paide vallimäel 

30.07 kell 20.00

Valentin Krasnogorov „Armastus mälukaotuseni“

Lavastaja: Eero Spriit

Kunstnik: Jaak Vaus

Osades: Tõnu Kilgas, Madis Milling, Kaili Närep, Mairi Tikerpalu, Riho Rosberg. 

Hoolimata romantilisest pealkirjast, „Armastus mälukaotuseni“, on tegemist ühe tõeliselt hullumeelse komöödiaga, sest tegevus toimubki psühhiaatri kabinetis.  

Mälukaotuse käes vaevlev mees tuleb abi saamiseks arsti juurde. Arst püüab välja selgitada haiguse sümptomeid ja põhjuseid, kuid tulutult - patsiendi vastused on nii vasturääkivad, et temalt on võimatu mingit selgust saada. Õnneks on võimalik välja kutsuda patsiendi naine, kes vastab kõigile küsimustele selgelt ja enesekindlalt. Kuid tema selgitustest järeldub, et ka arst ise kannatab mälukaotuse käes. Olukord muutub veelgi segasemaks, kui äkki saabub teine naine ja kuulutab, et ka tema on haige mehe naine. Arst on viidud peaaegu hullumiseni, kui ilmub veel üks salapärane mees, kes väidab, et hoopis tema on... Kes siis?

Lugu pakub mõtteainet erinevatel teemadel. Iga vaataja leiab sealt midagi endale. Mõni näeb näidendit sellest, kuidas korralikud ja sümpaatsed inimesed võivad hõlpsalt libiseda pettuste ja mahhinatsioonide libedale teele. Teine arvab, et  kujutatud on naiste omakasupüüdmatust ja seda, kui oluline on leida armastust ja mõistmist igas vanuses, isegi eakamatel. Kolmandad naudivad vaimukat lugu sellest, kui ilusasti ja hingestatult oskavad inimesed ikka valetada.

„Armastus mälukaotuseni“ on hasartne mõistatuste-komöödia, dünaamiline ja naljakas lugu, mis areneb kiiresti ja elavalt. Lõpuks selgub ka saladus, kes ja mis eesmärgil korraldas selle avantüüri, mis peaks kedagi päästma... Aga millest? Ja kas päästab?

Piletid Piletilevist: LINK

Piletid Piletimaailmast: LINK

01/08 Sidepataljoni lipp 90 ja Järvamaa muuseumi 115

1. augustil tähistab Järvamaa muuseum 115. aastapäeva koos staabi- ja sidepataljoniga, kus väeosa meenutab 90 aasta möödumist järvalaste poolt üksusele lipu annetamist. Päev täis põnevaid tegevusi nii suurtele kui väikestele.

01/08 NUKU Teatri etendus "Röövel Hotzenplotz"

NUKU teatri etendus kogu perele Paide vallimäel toimub 1. augustil kell 18.00. Piletid saadaval Piletilevis ja teatri kodulehel, hinnaga 12 €.

NB! Etendused toimuvad vabas õhus. Palume kaasa võtta istumisalused ning riietuda ilmastikule vastavalt.
Kohtade arv on piiratud!

Humoorika röövliloo tegevus areneb väikeses linnakeses, kus kõik paistab olevat imehästi, kuni hirmuäratav röövel Hotzenplotz murrab end vangimajast vabadusse ja pistab nahka kõik praevorstid ja hapukapsad, mis vanaema on Kasperlile ja Seppelile valmistanud. Nii saab alguse hoogne röövlijaht, kus vahetatakse maske ja rolle, nii et keegi ei pruugi olla see, kellena alguses paistab.

Pilet maksab 12 € ja pileteid saab osta: LINK

07/08 Kontsert Naised Köögis ja Silver Sepp "Kohtumispidu"

Naised Köögis ja Silver Sepp ''Kohtumispidu''

07.08 kell 19.00

Naised Köögis ja Silver Sepp
 
Kohtumispidu
 
Kohtume sinise suvise taeva all -
keegi ei kiirusta meid
Tänases õhtus on soojust ja lõhnu
mis tiivustab meid
 
Augustis ritsikasirina saatel tähistame päriselt kokku saamist - laulame ja palume kaasa laulda, räägime lugusid elust enesest ja ärgitame kaasa mõtlema, tiivustume üksteisest ja Eestimaa üürikesest suvest, tunneme, et kiiret pole kuhugi. 
Oma autokastilavaga veereb kohale fantaasiapillimängija ja laulja Silver Sepp, kel on plaanis naiste nelikut intrigeerida ja suu puhtaks rääkida. Silveri laulud on kordumatud ja tema muusikariistad tihti kuuri alt leitud ja ise tehtud. Koos Naistega Köögis moodustavad nad muheda seltskonna, kellega koos luurele minna ja uurida, mida naised ja mida mehed siin elus tegelikult tahavad. Tule koos meiega lõikuskuuõhtul kohtumispidu pidama ja laulma!
 
Piletid müügil: LINK

08/08 Vabaõhuloeng ajakeskuse suverestoranis

Info täieneb

20/08 Taasiseseisvumispäeva tähistamine

Info täieneb

22/08 Tommaso Primavera ajakeskuse suverestoranis

22. augustil saab ajakeskuse suverestoranis nautida kaunist Itaalia muusikat. Esinema tuleb suurepärane pianist Itaaliast Tommaso Primavera, kes esitab Al Bano, Ricci e Poveri, Toto Cutugno jpt kuulsate artistide hitte.
?Programm algab kell 20.00 Soovitame saabuda aegsasti, et nautida maitsvat õhtusööki ja suurepäraseid Itaalia veine. Restoranis kehtib Itaaliapärane erimenüü.
?Pilet on 10 €
 
Vajalik on eelnev broneerimine ja kohtade arv on piiratud!
Info ja broneerimine:
58502001 ja info@wittenstein.ee
?Tule ja naudi kaunist Itaalia muusikat ja hõrke maitseid!

28/08 Suvelõpupidu Wildin' Paide 2020

28. AUGUSTIL
Väravad avatakse 18:00, suletakse 02:00.

Soovid enne sügist veel korralikult auru välja lasta?
Kui jah, siis Sul on võimalus seda teha Koos Wildin’ Estoniaga 28. augustil Eestimaa südames, Paide Vallimäel, suurel suvelõpupeol!

Kõige ägedama peo garanteerivad:
⚡️ Traffic
⚡️ Liis Lemsalu
⚡️ Clicherik & Mäx
⚡️ DJ Andres Puusepp

Kohapeal on olemas baarid, toitlustus ning atraktsioonid pisematele kui ka suurematele külalistele. Meeleolu aitavad luua kvaliteetne valgus- ja helitehnika ning mõnus atmosfäär.

? Piletid võimalik soetada eelmüügist ALATES 6.JUULIST Wildin' Estonia kodulehelt https://wildin.ee/ ?

Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi ürituse sisus ning ajakavas.
Üritusel puudub vanusepiirang.
Kohapeal võimalus maksta nii sularahas kui ka kaardiga

❗️ TULENEVALT EESTI VABARIIGI VALITSUSE ETTEKIRJUTUSTEST JUHIME KOOSTÖÖS VIKING SECURITYGA TÄHELEPANU ❗️

- Palume kõigilt külastajatelt vastutustundlikku suhtumist.
- Hoiame omavahel distantsi.
- Järgime sanitaarnõudeid ning käitume viisakalt.
- Meie kõigi tervise huvides tuleb korrektselt täita üritusel kehtestatud reegleid.
- Rikkumistesse suhtutakse resoluutselt.
- Korraldaja jätab endale õiguse kehtestada täpsed turva- ja sanitaarnõuded vahetult enne üritust, arvestades riiklikku olukorda.
- Reeglitest mitte kinni pidajate pääsmed tühistatakse.

❗️ ÜRITUSELE KEELATUD SISENEDA ❗️
- oma söögi või joogiga
- professionaalse foto- või videosalvestus tehnikaga ilma korraldaja nõusolekuta
- lemmikloomaga
- tuli-, külm- või muud tüüpi relvaga
- vihmavarjuga

Lisainfo: Wildin' Estonia, https://wildin.ee/ või wildin@wildin.ee

29/08 Muuseumiöö "Öös on aega"

Kord aastas ühel laupäevasel õhtul avavad muuseumid üle Eesti oma uksed tavapäraselt hilisemal ajal ja tasuta, et tähistada üleeuroopalist muuseumiööd.

 

04/09 Festival Hingelt Noored

4. septembril ootame kõiki Paide vallimäele üle-eestilisele festivalile Hingelt Noored, mis toob kokku vanemaealised Eestimaa eri paikadest. Saab arutleda päevakajalistel teemadel koos ministrite ja oma ala spetsialistidega, laulda kaasa koos Reet Linnaga ning veeta üks meeleolukas ja nooruslik päev.
Toome vallimäele põnevad esinejad, teematelgid ja töötoad ning päeva lõpuks saame vastuse küsimusele "Kuidas elad, vanem keskiga?"
Programm kestab 11st kuni 17ni. Terve päeva saab Ajakeskust Wittenstein külastada 50% soodsama piletiga!
Rohkem infot: info@wittenstein.ee