Pulmapidu Ajakeskuses Wittenstein

 

 

 

Unistuste pulmad Ajakeskuses Wittenstein

 

Paide asub Eestimaa südames ja suurematest Eesti linnadest on siia 1-1,5h autosõitu.

Ideaalne paik pulmapeoks on Paide vallitornis asuv Ajakeskus Wittenstein. Pidusöögi läbiviimiseks pakume ajaloolises ordulinnuses asuvaid kauni vaatega ruume ning meie osavad kokad valmistavad just Teie soovile vastavad maitsvad hõrgutised.

Tähtsa päeva muudab veelgi meeldejäävamaks lõbus näitlejate ja ajastute maitseelamustega pulmarännak läbi Eestimaa ajaloo. 

Programm "Vallatu pulmapidu läbi Eestimaa ajaloo"

Ajakeskuses Wittenstein on 8 korrust ja igal korrusel on üks etapp Eestimaa ajaloost. Pulmapeo programmi käigus on pruutpaaril ja tema külalistel võimalik tutvuda meie esivanemate pulmakommetega.

Ajamasin viib osalejad muinasajast euroaega, kus kohtutakse lõbusate ajalooliste tegelastega, keda kehastavad näitlejad. Pulmarahvas kaasatakse tegevustesse ning nad saavad kogeda erinevate ajastute pulmapidusid. Lisaks saab proovida ajaloolisi pulmatoite ja -jooke: mõdu, kärbseseeneleotist, õlu, rokka ja körti jpm.


Hinnakiri

Ajarännak "Vallatu pulmapidu läbi Eestimaa ajaloo" 13 €/in  ja 100 € giidi/näitlejate tasu

 Kaunid ruumid ajaloolises ordulinnuses

  • Kauni vaatega 3. korruse klaasgalerii mahutab laudade taha kuni 22 inimest. Sobib ideaalselt perekeskseks ja privaatseks pulmapeoks.

  • Torni tipus asuv 8. ja 9. korruse peosaal mahutab laudade taha kuni 60 inimest. Võimalik kutsuda esinema bänd ja pidutseda kasvõi varajaste hommikutundideni.

Ruume dekoreerivad: Tertu Raudkivi ja Merlyn Sirelbu. 


Hinnakiri

  • Ruumirent: 25 €/h
  • Ruumirent soodustusega, kui võtate ka ajarännaku: 15 €/h

Maitsvad hõrgutised

Kõik hõrgutised valmivad meil kohapeal võrratute kokkade käe all. Külmlaud, suupisted, maitsvad praed ja kaunid tordid. Ei ole rooga, millega meie kokad hakkama ei saaks.

Arutame ka koos läbi Teie erisoovid ja aitame Teid igati menüü kokku panemisel

Info ja broneerimine: info@wittenstein.ee või +372 58502001