fbpx

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Rännak 4 – “Müstiline hinge rännak läbi Eestimaa ajaloo”


Lühikirjeldus – Müstiline hinge ja keha rännak Paide vallitornis läbi kaheksa korruse mida viib läbi ehtne rituaal nõid ja õpetaja Keivo Kruus. Rännakul suhtleme loodusvaimudega, saame teada mis on “dogma” ja ühisteadvus. Palume langenud nõidade hingede eest. Tunnetame ühisenergiat ja õpime meditatsiooni saladusi. Ei puudu ka kristallid, pendel ja Taro kaardid.

NB rännaku aeg, alates kella 18.00

Mida on enda kohta rituaalnõid Keivo öelnud

Ma ei saa end liigitada ei üheks või teiseks. Minu sünnipärane töö ja õigus on olla õpetaja ja nõid. Mind paelub ja ma valdan tseremoniaalse maagia tehnikaid ja pitsreid. Oma töös kasutan kõike mis toimib , nii inimeste probleemidele lahenduste leidmisega, kui ka globaalsete probleemide lahendamisel. Keskendunud olen rituaalide läbiviimise valdkonnale Kristliku ja 3. Deg Wicca pühitsusega Ülem Preestrina vastutan rituaali läbiviimise ja toimimise eest. Kõrgema maagia pühitsus annab mulle õiguse läbi viiaja vastutada täielikult tseremoniaalsete riituste toimimise ja läbiviimise eest. Väekandjana ja infovahendajana teen koostööd meediumite, manatarkade ja selgeltnägijatega , tervendajate ja nõidaega etc. Ma tõlgendan sümboleid ja töötan koos väliste ja sisemiste jõududega. Lihtsas nimetuses nimetan ennast Rituaal Nõiaks.

Mind võib leida fb: Nõialoss

Hinnakiri:

  • Õpilase pääse – 7€
  • Täiskasvanu pääse – 10€
  • Giiditeenud – 80€/grupp

Lisainfo

Täpsem kirjeldus

1. korrus Suhtleme loodusvaimudega. Palume esivanemate hingede eest. Rituaal – “Manamine”

3. korrus Hea ja halva võitlus, dogmad, käsud reeglid. Kristluse domineerimine paganate üle. Ainuke müstika oli jumal

4. korrus Palume nende nõidade ja tarkade hingede eest kes põletati. Rituaal – “Tänuriitus”

5. korrus Otsitakse grupi küsimustele vastuseid kasutades pendlit ja kaarte Rituaal-“ühisenergia tunnetamine”

7. korrus. Õnnetalismani loomine

8. korrus. Soovijatele ühineda puhastus meditatsioonis + avatud kohvik ja kehakinnitus