Seikluslikud elava ajaloo tunnid Eestimaa südames

Ajakeskuses rännates saavad külalised ajamasina rolli täitva lifti abil ülevaate Eesti ajaloost, alustades maa-alusest muinasajast, liikudes läbi orduaja, kuningate aja, tsaariaja, Eesti aja, okupatsioonide aja ning lõpetades ajakeskuse kahel kõrgemal korrusel eksponeeritud taasiseseisvumise ning euroajaga.

Külastajatel on ajakeskuses võimalus rännata iseseisvalt, kasutades abimaterjalina ajakeskuse legendi, kus on kirjas meeldejääva ajaretke juhised.

Siin saab teada, mis oli muinasajal eestlaste Nokia ja kuidas Eesti esimest korda Euroopasse arvati ning palju muudki. Lisaks saab tutvuda täies varustuses eesti viikingiga ja tema kauni emandaga, aidata sepal rauda taguda, šamaani tantsu ja joiu abil välja kutsuda välgunoolt ja süüdata urituld ning ka endale väge paluda, et järgnev teekond kulgeks edukalt.

Ajakeskus pakub giiditeenust eesti, vene, saksa, inglise, prantsuse ja leedu keeles.

Ajaloo õppimine on oluline ja tähtis tegevus selleks, et teada, kes me oleme ja mis on meie ülesanne – kasvatada eestimaalasi, kes armastavad oma kodumaad. Rahvustunne ei teki kelleski iseenesest, vaid arusaamisest, mida on korda saatnud meie esivanemad. Tunnid, mis toimuvad kooliseinte vahel, vajavad kinnistamist. Ajakeskus pakub suurepärast võimalust õpilastel kogeda õpitut elava ajaloo tunnis. Läbides ajamasinaga muinasajast kuni euroajani on õpilasel võimalus elada igas ajastus ja näha humoorikaid filme inimestest, kes elasid sellel ajal. Ajarännakul saavad õpilased aru, mis on nende tähtis ülesanne – Eesti keele ja kultuuri säilitamine. Veelgi põhjalikuma ajaloolise tunnetuse saamiseks pakume välja paketid.

Tellimiseks kirjuta info@wittenstein.ee või helista 58502001